Знаєте, історія лавандового мила Sungura достатньо бентежна. 

Спершу розкажу про склад. Існує багато сортів лаванди, з яких виготовляють ефірну олію. А ще існує безліч запашників, що люди створили спеціально для косметики. Я обираю варіант ефірної олії, де це можливо. І... це не завжди обертається як задумано. Взаємодія мила з деякими компонентами ефірних олій призводить до його швидкого окислення. Тобто з'являються жовті плями прогорклої олії на поверхні чи зсередини шматочка.

Дослідним шляхом виявлено, що один сорт лаванди ідеально поводиться в милі, а інший не витримує нагріву. Щодо синтетичних запашників - не наш варіант, якщо є таке різноманіття природних. І, коли виявився потрібний сорт лаванди, що ідеально поводиться у милі та подобається користувачам найбільше - його перестали завозити імпортери в Україну.

Так з'явилось лавандове мило холодним способом, що дозволяє використовувати інший сорт лаванди без остраху його псування. Але холодне мило має свої особливості. Наприклад, воно крихке. Надто ніжне у користуванні, така м'якенька шовковиста пінка.. і крихке. Навіть просто порізати його рівними шматочками неможливо. Завжди десь-десь та й відколеться куточок. Можливо, це варіант для малесеньких партій милок в окремих формах, бажано простих, без всіляких квіточок і візерунків.

Тому, наш вибір - це гарно прогелене мило, що має рівномірний колір і передбачуване у користуванні. Наразі знайшли іншого імпортера, який має потрібний сорт лаванди.

А колір... ми ж асоціюємо лаванду з певним кольором, чи не так? Просто біленьке не цікаво, як би хто не казав. Я навіть експериментувала, пропонуючи постійним користувачам біленьке мило замість кольорового. Звісно, ніхто не відмовлявся. Але чекали на повернення кольору. Дочекались, мої любі ♡