Давно варто було детальніше розповісти про можливості брендованих подарунків від Sungura.

Найпопулярніший варіант - це міні-милко з логотипом на етикетці. Для такого замовлення ви надаєте свій логотип/потрібний малюнок і ми узгоджуємо дизайн етикетки. Зазвичай з одного боку ми робимо суто ваше лого, а з другого - пишемо назву милка, ваш сайт/соц.мережі, qr-код, абощо. Можна додати склад кожного виду милка на етикетку. Можна робити англомовні етикетки, будь-які. Головне - ваш чіткий запит. Вартість такого замовлення розрахуємо в залежності від кількості. 

Зав'язати на бантик можна джутовою мотузочкою або кольоровими атласними стрічками. Звісно ж, колір можете обрати, або довірити це серйозне питання на наш розсуд. Рафія не дуже гарно виглядає в такому дрібному пакуванні, тому її не пропонуємо.

Термін виконання подібного замовлення краще розраховувати 3 тижні, бо необхідна кількість готового милка може як бути у наявності, так і потребувати виготовлення. 2 тижні свіже мило має полежати перед використанням і тиждень на підготовку. Отже, при плануванні заходів, де потрібні маленькі цікаві візитівки - будь-ласка враховуйте ці терміни. 

Нижче кілька фото з прикладами такого спеціального пакування.