Нащо взагалі ця стаття? Ох, ментолове мило таке цікаве, що варто трохи більше розказати про нього. 

Історія створення коротко - хтось попросив свіженьке милко)

Отже, ментол це похідна ефірної олії м'яти. Є люди, що страждають на алергію, не можуть сприймати м'яту. Але бажають щось освіжаюче, прохолодне. На щастя, саме ментол не викликає алергічних реакцій у таких людей. Можливо, вибірка замала, та вона заснована на відгуках реальних користувачів.

Вигляд мила з цим ароматом обирався в процесі. Спершу ми робили тестову партію білого кольору. Це десь рік 2015й, для подарунків на зимові свята. Користувачі відкоментували інтенсивність аромату, було підкориговано % вмісту ментолу у милі. Тепер це ідеальний освіжаюий і не пекучий засіб гігієни. Такий, від якого уявляєш блакитне небо з хмарками, кружляєш у мріях, стає легко і спокійно. Рішення про синій колір з білими візерунками прийшло в момент розчинення ментолу в олії. Такий морозний подих - вжжжжуух!

І все, потім за один вечір прийшла ідея для пакування, аби передати вже на полиці магазину ті відчуття прохолодного безмежного неба. Пишу і хочу пити прохолодну джерельну водичку. Або поїсти снігу на вершині гори...