Мило без аромату - це перше, про що бренд Sungura. Ви помічали червоні плями на шкірі в процесі користування своїм звичним засобом гігієни? Наприклад на руках, в районі плечей, або де тонка шкіра зони декольте? Може ще десь? Я колись таке помітила. Може це й не було алергією на запашник, але з'явилось бажання перевірити. І перше мило, що мені схотілось зварити - це нейтральне, без відварів і ароматичних речовин. І обов'язково з таких олій, які я вважаю за потрібне - рослинних. Таке, якого ніде не було. Так з'явився попередник дитячого мила Sungura. Ось таке зараз ДИТЯЧЕ мило.
Потім, за запитами користувачів, сталось ВІВСЯНЕ мило. Для надчутливої сухої шкіри, коли лікарі вже не знають що і порадити. Це не виріщення проблеми, це спосіб підтримувати гігієну і відчувати себе комфортно. Є такий цікавий досвід - один чоловік купляв вівсяне мило Sungura щомісяця впродовж 2 років кур'єрською доставкою. І ми могли на власні очі спостерігати покращення стану його шкіри обличчя за цей період.
А як щодо господарського мила? Звісно, користуватись коричневим милом з тваринного жиру я більше не могла. Якось, чесно кажучи, не дуже то замислювалась над його складом, доки не почала варити для себе косметичне. Я трохи ускладнюю собі життя постійно, тому одразу вирішила зробити якесь таке незвичайне господарське, з абразивом. Зараз це ГОСПОДАРСЬКЕ абразивне №101, з содою і домішкою що виводить складні плями.
Якби не один з користувачів чоловіків, що наважився прямо відкоментувати свої враження від господарського абразивного, хто зна коли б нарешті я додумалась зробити ГОСПОДАРСЬКЕ делікатне №102. Це просто знахідка! Просто класне господарське мило без всяких додатків. Дуже тверде, дуже економічне, дуже дбайливе. І руки ж не пересихають від нього. Що ж той чоловік мені сказав? Боляче терти собі спинку абразивним милом. Ок, дійсно ж буває така необхідність обійтись одним засобом, особливо десь в поході.
А дівчатам же тільки давай скраби. Дерти свою і так ніжну шкіру - ооо тааак. Кавою і по-більше. Додала я каву до мила - супер КАВОВИЙ скраб вийшов. Геть твердий, такий зручний, ще й каналізація не забивається, вибачте. Олійка доглядова для цього скрабу - какао. Така що робить мило твердішим і гарно пом'якшує шкіру.
Маємо ще дівчат з тонкою шкірою, які теж полюбляють гарненько поскрабуватись. З такою чутливою шкірою кава вже не піде. А от рис міленький - супер. Основу з рисовою олійкою вже маємо - то дитяче. Тож додаємо рисову пудру і найніжніший гіпоалергенний РИСОВИЙ скраб готовий.
Досить скрабів, є ще доглядові мила. Наприклад МОЛОЧНЕ. Досить екзотичне, складне у виготовленні, але ж яке приємненьке, ніжне, наче захисне для чутливої шкіри. Так, це може не зовсім по вегану, але я дотримуюсь власних відчуттів у виборі компонентів. І молоко домашньої кози, яку я власними руками гладила - мене влаштовує. Чи буде додаватись в молочне мило запашник? Не планувалось, це все-ж таки гіпоалергенне мило, а не декоративне чи ароматичне. Тому воно пахне милом, просто милом.
Є ще мило з "не веган" складом, це аюрведичне СУРАБХІ. Теж створене за численними запитами. Неочікувано успішне в період повномасштабного вторгнення для зняття негативу. Це мило в процесі виготовлення слухає ведичну мантру переможця смерті.
Ну і останнє, про яке ще не розповіла, - антисептичне мило КАЛЕНДУЛА. На концентрованому відварі календули, що допомагає в загоюванні шкіри, знімає запалення. Має нейтральний аромат самого відвару.
Звичайно, міні-версії кожного з косметичних мил намагаємось тримати в асортименті. Такі гарненькі кругленькі. І для подарунку актуальні, і для короткої поїздки.